Pavasaris yra puikus metas persodinti

bei atnaujinti augalus

le_tw-indoorplants_abstauben_1-1

Laikas sukelti šiek tiek dulkių

Įsileiskite gurkšnį gryno oro į savo namus.

Padėjus į šalį visas kalėdines eglutes bei dekoracijas galime išvysti pirmuosius pavasario ženklus. Pavasaris yra puikus metas persodinti ir atšviežinti savo namų augalus. Pateikiame jums kelis patarimus, kuriuos galėsite panaudoti namuose.

Kiekvienam ieškančiam kažko nauja, LECHUZA siūlo didelį pasirinkimą vazonų, nuo mažų iki didelių, apvalių ar kvadratinių, klasikinio ar modernaus stiliaus.

Augalai padeda palaikyti šviežią orą namuose

Augalai padeda palaikyti gerą savijautą. Jie sukelia teigiamą efektą žmogaus nuotaikai ir yra lyg plaučiai valantys orą namuose. Augalai gamina deguonį ir sukuria raminančią bei atpalaiduojančią atmosferą. Nenuostabu, kad dauguma žmonių jaučiasi geriau, kai namuose yra augalų, ryški žalia spalva teikia kambariui natūralumo ir sukuria gaivos jausmą. Sukurkite gerą atmosferą ir savo namuose, sodindami augalus ir naudodami geriausius LECHUZA vazonus!

kambariniai-vazonai-quadro-klimatas
kambariniai-vazonai-quadro-namu-klimatas
kambariniu-augalu-persodinimas

Pavasaris- puikus metas augalų persodinimui

Geram augalų augimui užtikrint, kartą per metus reikėtų augalą persodinti bei atnaujinti žemes. Pavasaris tam geriausias metas, kadangi šiuo metų laiku augalais sparčiausiai auga. Persodinant augalą taip pat svarbu pašalinti visus nešvarumus nuo lapų, kadangi augalai per juos gauna reikiamų medžiagų.

le_note_icon

LECHUZA-PON: protinga augalų dirvožemio alternatyva

Augalų substratas LECHUZA-PON yra tinkamas visiems augalams. Net ir tiems, kurie reikalauja daugiau priežiūros, tokiems kaip orchidėjos ar citrusiniai augalai. Geriausia savybė: jei panaudojote per daug trąšų, LECHUZA-PON sukaupia atsiradusį perteklių ir kai reikia, tuomet vėl jas paskleidžia.